Menu Zamknij

Wywóz odpadów Tarnowo Podgórne – co zrobić z gruzem?

Zalegające śmieci nie tylko negatywnie wpływają na odbiór wizualny danej okolicy, ale doszczętnie rujnują i degradują środowisko. Jeśli mamy niewielką ilość gruzu, możemy go samodzielnie zapakować w specjalne worki i wywieźć w odpowiednie miejsce. Problem jednak pojawia się w przypadku większej ilości. Zgodnie z przepisami, tego rodzaju odpadów nie wolno traktować jak innych śmieci – nie możemy więc wrzucić ich do zwykłych pojemników. Grozi za to kara. Podobnie zresztą jak za nielegalny wywóz odpadów Tarnowo Podgórne. W sumie grzywna wynosi od 20 do 5000 tysięcy złotych. Po zakończonym remoncie czy budowie pozbycie się pozostałości budowlanych najlepiej zlecić wyspecjalizowanej firmie. Jak to zrobić? Wystarczy się z nami skontaktować – telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej. Podczas rozmowy ustalimy najważniejsze szczegóły i dogodny termin.

wywóz gruz Tarnowo Podgórne
wywożenie gruzu z Tarnowa Podgónego

Wywóz odpadów Tarnowo Podgórne to nasza specjalność! Kontener na odpady budowlane możemy podstawić na dowolny adres w ciągu trzech godzin od przyjęcia zlecenia. Będzie on stał tak długo, jak długo będzie potrzebny. Współpracujemy zarówno z osobami prywatnymi, jak i przedsiębiorcami, dlatego w naszej ofercie są pojemniki o różnej pojemności. Wybór jest indywidualną sprawą klienta. W razie potrzeby nasza wykwalifikowana kadra doradzi najlepsze rozwiązanie. Poza tym pomoże wypełnić wszystkie niezbędne dokumenty, co znacznie ułatwi cały proces pozbywania się gruzu. Sam wywóz odpadów Tarnowo Podgórne realizowany jest z wykorzystaniem specjalistycznych samochodów. Dzięki ich kompaktowym rozmiarom jesteśmy w stanie wjechać tam, gdzie inni mogą sobie nie poradzić (na przykład wąskie bramy, niewielkie podwórka, osiedlowe drogi).

Bądźmy bardziej eko!

W dzisiejszych czasach coraz większy nacisk kładziemy na ekologię – w swojej działalności również podążamy za tym ogólnoświatowym trendem. Wywóz odpadów Tarnowo Podgórne realizujemy zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Co się dzieje z odebranym przez nas z budowy gruzem? Możliwości są dwie – albo jest w odpowiedni i ekologiczny sposób utylizowany, albo jest poddawany recyklingowi, bo przetworzony gruz świetnie nadaje się do ponownego użycia. Porecyklingowy gruz nazywamy kruszywem, które może być z powodzeniem użyte jako podsypka pod kostkę brukową, czy do utwardzenie gruntu pod drogi, autostrady oraz pod wznoszony budynek. Korzystający z naszych usług klienci mają pewność, że przyczyniają się do dbałości o czystość naszej planety.

Zadzwoń! 696 704 205