Menu Zamknij

Kontenery na gruz – masowy wywóz odpadów budowlanych i remontowych

Gruz i śmieci, także te wielkogabarytowe, często są trudne do wywiezienia, na przykład ze względu na umiejscowienie danego miejsca, z którego trzeba je zabrać. Tutaj właśnie największym ułatwieniem są takie sprzęty, jak kontenery na gruz. Poznań to miasto, gdzie jest wiele zakamarków i wąskich ulic, gdzie może być problem z dojazdem lub parkowaniem. Jednak dzięki sprawnemu zorganizowaniu akcji załadunkowej, usunięcie i wywóz gruzu nie musi być trudny.

Kontenery na gruz

Pojemność kontenerów wynosi 12 m3, a do dyspozycji są także wywrotki o tej samej pojemności z dodatkowym wyposażeniem w postaci łyżki HDS. Każdy remont i rozbiórka, a także konserwacje budynków niosą ze sobą skutki uboczne w postaci odpadów budowlanych. Należy je regularne sprzątać, a najlepsza opcja to wcześniejsze umówienie się z ekipą wywożącą gruz. Wówczas naprawdę szybko mogą pojawić się kontenery na gruz. Poznań dba o to, aby organizatorzy budów i remontów sprawnie sprzątali pozostałości po konserwacjach i naprawach. Dzięki temu może pochwalić się wizerunkiem miasta czystego i otwartego nie tylko na turystów, ale też na nowych mieszkańców. Prężnie powstające nowe budynki zapraszają przyjezdnych z całej Polski.

Kontenery na gruz Poznaniu
Kontenery na gruz Poznań

Pojemne kontenery na gruz – Poznań i okolice

Wywożenie gruz i odpadów jest znacznie ułatwione, jeśli firma sprzątająca jest nastawiona na rzetelną pracę, którą wykonuje z profesjonalizmem. Takie usługi właśnie można znaleźć na stronie wc-gruz-service.pl/. Dzięki nowoczesnym sprzętom i doświadczeniu pracowników załadunek trwa naprawdę niesamowicie szybko. Dzieje się tak, ponieważ poręczne kontenery na odpadki i gruz znacznie ułatwiają załadunek. Co warto wspomnieć, są to jedyne aż tak pojemne kontenery na gruz. Poznań może pochwalić się kilkoma firmami, zajmującymi się wywozem gruzu i odpadów, jednak usługi dostępne na stronie wc-gruz-service.pl/ są najbardziej cenione przez klientów. Nic dziwnego – to firma otwarta na życzenia każdego klienta.

Najczęstsze pytania na temat wywozu gruzu i ziemi:

 • Co zrobić z ziemią z wykopu?

  Najlepiej wynająć profesjonalną firmę zajmująca się utylizacją odpadów. Koszt wywozu najmniejszego kontenera z ziemią o pojemności 1,7m3 - czyli około 25 standardowych worków na śmieci - wynosi 170 zł. Jest to całkowita cena usługi, czyli: dowóz kontenera, wynajem kontenera, odbiór kontenera, utylizacja odpadów.
  Skontaktuj się z nami!
 • Co zrobić z gliną z wykopu?

  Glina jest traktowana jako wywóż śmieci. Koszt najmniejszego kontenera na śmieci o pojemności 1,7m3 czyli około 25 tradycyjnych worków na śmieci, to 260 zł. Jest to całkowita cena usługi, czyli: dowóz kontenera, wynajem kontenera, odbiór kontenera, utylizacja odpadów.
  Skontaktuj się z nami!
 • Ile zajmuje tona gruzu?

  Tona czystego gruzu zajmuje mniej niż 1m3 objętości. Wystarczy wiec zamówić najmniejszy kontener.
  Skontaktuj się z nami!
 • Ile waży metr sześcienny gruzu?

  Przyjmuje się, że 1m3 czystego gruzu waży 1.2t.
  Skontaktuj się z nami!
 • Ile kosztuje wywóz ziemi?

  Koszt wywozu najmniejszego kontenera z ziemią o pojemności 1,7m3, czyli około 25 standardowych worków na śmieci, wynosi 170 zł. Jest to całkowita cena usługi, czyli: dowóz kontenera, wynajem kontenera, odbiór kontenera, utylizacja odpadów.
  Skontaktuj się z nami!