Menu Zamknij

Toalety mobilne – Środa Wielkopolska

Oferujemy wysoki standard obsługi i pierwszorzędną higienę nawet w przypadku braku dostępu do kanalizacji lub szamba – wybierz toalety mobilne. Środa Wielkopolska to jedno z miast, które znajduje się w obszarze naszych działań. Świadczymy też usługi w promieniu 100 km od Poznania. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub poprzez formularz. Niezależnie od tego, czy prowadzisz dużą firmę, czy jesteś klientem indywidualnym – dobierzemy wygodne dla Ciebie rozwiązanie!

Toalety mobilne Środa Wielkopolska to wydajne i wytrzymałe konstrukcje, zgodne z wytycznymi inspekcji pracy i Ministerstwa Środowiska. Używamy biodegradowalnych środków chemicznych dla zapewnienia odpowiedniej higieny i bezpieczeństwa, które nie uszkadzają szczelnego zbiornika. To wygodne rozwiązanie, gdy teren pozbawiony jest sieci wodno–kanalizacyjnej, na przykład na placach budowy lub podczas organizacji wydarzeń plenerowych. Toalety mobilne Środa Wielkopolska są niewielkich rozmiarów, dzięki czemu nie potrzebujesz dużej przestrzeni, by móc je na niej umieścić. Przy całej swojej kompaktowości posiadają niezbędne wyposażenie konieczne do wygodnego ich użytkowania.

Toalety mobilne Środa Wielkopolska – udogodnienia

Poza tym, że udostępniamy toalety mobilne (Środa Wielkopolska) do wynajęcia, zajmujemy się również ich pełną obsługą. Dostarczamy, montujemy oraz po wyznaczonym czasie zabieramy nasze przenośne toalety zgodnie z Twoimi potrzebami. Cały serwis uzależniony jest od liczby korzystających osób. Tym jednak nie musisz się martwić – oddajesz się w ręce profesjonalistów! Chętnie doradzimy sposób postępowania w każdym indywidualnym przypadku.

W naszej ofercie znajdziesz również wynajem umywalek przenośnych. To produkty wykonane z najwyższej jakości materiałów, zapewniających łatwość czyszczenia. Wyposażone zostały w pojemnik na wodę, dozownik na mydło oraz miejsce na ręcznik papierowy. Co więcej – podłączenie do sieci kanalizacyjnej w tym przypadku również nie jest wymagane. Umywalki przenośne znajdujące się w naszej ofercie są niewielkich rozmiarów. Łatwy w montażu sprzęt to idealne uzupełnienie mobilnych toalet.