Menu Zamknij

Toalety mobilne – Komorniki

Toalety mobilne (Komorniki) to produkt o wyjątkowej wytrzymałości. Oprócz samej kabiny, w ramach usługi wynajmu, otrzymasz również pełen serwis podczas korzystania. Choć jest on w dużej mierze uzależniony od liczby osób, które z nich korzystają, możesz na nas liczyć nawet w nagłych przypadkach. Choć korzystamy z biodegradowalnych i bakteriobójczych środków chemicznych, zbyt długie nieoczyszczanie kabiny może wpływać na zmniejszenie komfortu użytkowania – dlatego w przypadku placu budowy zaleca się około 4 serwisy w miesiącu, a gdy chodzi o imprezę masową – najlepiej zdecydować się na codzienny serwis. Nie trwa on długo, a z pewnością podnosi standard higieny.

Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że dobrze wiemy, jakiej jakości toalety mobilne (Komorniki) sprawdzą się najlepiej. Oprócz spełniania wysokich norm konstrukcyjnych zapewniających łatwość czyszczenia, nie można bagatelizować ich funkcjonalności – wmontowany zamek zapewnia prywatność, z kolei wydajna wentylacja wpływa na wygodę każdego korzystającego. Substancje zapachowe dodawane do chemii w zbiorniku mają za zadanie dodatkowo uwolnić wnętrze od przykrych zapachów.

W pełni funkcjonalne toalety mobilne – Komorniki

Nasze rozwiązania są stale udoskonalane, dlatego możesz liczyć na to, że konstrukcja Cię nie zawiedzie, gdy chodzi o nasze toalety mobilne. Komorniki to jedna z miejscowości, której proponujemy nasze fachowe wsparcie. Tym samym chcemy zapewnić zarówno osobom biznesowym, jak i publicznym, możliwość skorzystania z naszej profesjonalnej usługi. Wymagania ze strony ochrony środowiska, sanepidu i inspekcji pracy nakazują posiadanie sanitariatów, gdy w pobliżu nie ma możliwości podłączenia się do sieci kanalizacyjnej, szamba lub też skorzystania ze stacjonarnej toalety – dlatego też proponujemy Ci usługę, dzięki której nie tylko wynajmiesz toalety mobilne (Komorniki), ale też skorzystasz z oferty ich sprawnego przetransportowania oraz serwisowania.

Serwisowanie polega nie tylko na umyciu mobilnej kabiny z zewnątrz i wewnątrz, ale też na opróżnieniu zbiornika z nieczystości, a następnie uzupełnienie go wodą ze środkami bakteriobójczymi. Dzięki nim zyskasz pewność, że toaleta jest w pełni higieniczna. Jeśli na placu budowy lub podczas festynu chcesz zapewnić wszystkim wyższy poziom higieny, proponujemy również montaż umywalek przenośnych – wykonane z najwyższej jakości materiałów spełniają wszelkie niezbędne normy i wymagania użytkowników. Dzięki niewielkim rozmiarom nie zabiorą też dużo miejsca – skontaktuj się z nami i sprawdź, jaką ofertę mamy dla Ciebie!