Menu Zamknij

Toalety mobilne – Dominowo

Na polach kempingowych, kąpieliskach i miejscach ruchu turystycznego zazwyczaj nie ma możliwości podłączenia się do sieci wodno-kanalizacyjnej. W takich przypadkach świetnie sprawdzają się toalety mobilne. Dominowo to miejsce, którego mieszkańcy mogą skorzystać z proponowanych przez nas rozwiązań! Jeśli jesteś osobą prywatną, publiczną lub biznesową, skontaktuj się z nami telefonicznie lub poprzez formularz i zainwestuj w nasze toalety mobilne Dominowo. Jest to usługa, którą realizujemy też na imprezach masowych oraz placach budowy. Dzięki jaskrawym barwom każdy, kto zechce skorzystać z kabin, bez problemu je zlokalizuje nawet z dużej odległości. Co więcej, zostały one wyposażone w praktyczny zamek zapewniający prywatność oraz wydajną wentylację, która, wraz z substancjami zapachowymi ze zbiornika, gwarantuje komfort każdemu użytkownikowi.

Toalety mobilne Dominowo to usługa, którą dopasowujemy indywidualnie do zlecenia. Możesz wynająć od nas jedną lub kilka kabin. Okres wypożyczenia też nie jest stały – dopasowujesz go do swoich potrzeb. Zlecenia realizujemy już w ciągu kilku godzin od przyjęcia zgłoszenia. Co więcej, w ramach wynajmu nie tylko podstawiamy toalety mobilne Dominowo, ale też ustawiamy je na stabilnym gruncie. Dzięki temu zminimalizowane zostaje ryzyko przewrócenia się kabiny. Co więcej, po upływie czasu wynajmu odbieramy kabinę z Twojej posesji. Podczas całej eksploatacji oferujemy też serwisowanie – jest ono uzależnione od ilości osób, które będą korzystały z kabin. W przypadku małego placu budowy wystarczy serwis raz w tygodniu, z kolei podczas festynu niezbędne będzie zadbanie o czyszczenie przynajmniej raz dziennie.

Toalety mobilne Dominowo – jak wygląda serwisowanie

Podczas serwisu nie tylko dezynfekujemy wszystkie powierzchnie, ale też usuwamy nieczystości ze zbiornika. W przypadku długich wynajmów pomocny okazuje się wóz asenizacyjny, jednak przy krótkich zleceniach wystarczy odpowiednio dobrana chemia biodegradowalna, która wspomaga naturalne procesy biologiczne. Co więcej, jest ona przyjazna dla środowiska, co czyni nasze toalety mobilne Dominowo jeszcze lepszą opcją. Po opróżnieniu zbiornika zostaje on ponownie uzupełniony wodą z dodatkiem właściwych substancji bakteriobójczych i zapachowych. W ten sposób zapewniony zostaje pełen komfort higieniczny, bez dyskomfortu płynącego z nieprzyjemnego zapachu unoszącego się w kabinie. Oferujemy nie tylko toalety mobilne Dominowo, ale też umywalki przenośne. Podnoszą one standard higieny w każdym miejscu, a jednocześnie są niewielkie i łatwe w montażu. Skontaktuj się z nami i dobierz produkty dopasowane do Twoich potrzeb!