Menu Zamknij

Toalety przenośne – Komorniki

Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że jesteśmy w stanie zaproponować kompleksową usługę – nie tylko otrzymasz u nas w pełni wydajne toalety przenośne (Komorniki), ale też ich kompleksowy serwis. Proekologiczne rozwiązania połączone z naszą długą praktyką pozwalają nam zapewnić Ci pierwszorzędną jakość usług, która z pewnością niejednokrotnie Cię zadowoli!

Toalety przenośne (Komorniki) wymagają regularnego serwisowania. Jego czas możesz dowolnie ustalić z nami przy wynajmie lub skontaktować się z nami w czasie nagłej sytuacji wymagającej zaprowadzenia porządku. W ramach usługi nie tylko dokładnie czyścimy kabinę przy użyciu wysokiej klasy środków myjących w środku i na zewnątrz, ale dbamy też o odpowiednią higienę w zbiorniku – nieczystości są regularnie usuwane, a specjalne środki zapachowo-dezynfekujące dbają o bezpieczeństwo i wygodę każdego korzystającego. Częstość serwisowania uzależniona jest od ilości osób, które wykorzystują codziennie toalety przenośne. Komorniki to miejsce, w którym oferujemy nasze komfortowe rozwiązania – sprawdź sam!

Higieniczne i wydajne toalety przenośne – Komorniki

Nasze toalety przenośne (Komorniki) to wytrzymałe i trwałe konstrukcje. Dodatkowo, każda z kabin została wyposażona w zamek gwarantujący prywatność. Z kolei komfort korzystania zapewnia w pełni wydajna wentylacja i dodatkowe zapachowe środki chemiczne. Są one również biodegradowalne, co oznacza, że wspomagają naturalne procesy biologiczne i są w pełni przyjazne środowisku, przede wszystkim jednak wpływają na zminimalizowanie nieprzyjemnych zapachów. Jednocześnie nie oddziałują negatywnie na szczelny zbiornik.

Niezwykle istotne jest dla nas środowisko, dlatego nie tylko stosujemy przyjazną mu chemię podczas serwisowania, ale też dbamy o to, by nasze toalety przenośne (Komorniki), a właściwie ich jakość, poświadczały certyfikaty od sanepidu i inspekcji pracy. Nasze kabiny mogą wykorzystać podczas pracy firmy budowlane i ekipy remontowe, ale sprawdzą się też na wszelkiego rodzaju festynach i imprezach zbiorowych, a nawet w punktach gastronomicznych.

By zapewnić Ci wysoki standard higieny, możesz też w zestawie wybrać umywalki wyposażone w miejsce na wodę, mydło i ręcznik papierowy. Nie zajmują one wiele miejsca, a są w pełni sanitarnym rozwiązaniem, które z pewnością każdy doceni. Nie czekaj i zdecyduj się na wynajem na dni lub w dłuższej perspektywie czasowej!