Menu Zamknij

Toalety mobilne – Nekla

Jesteś w trakcie organizacji zaplecza sanitarnego dla klientów, pracowników lub uczestników imprezy? W takim razie postaw na pomoc profesjonalistów i wybierz WC Gruz Service. Z naszą pomocą szybko i sprawnie stworzysz funkcjonalne zaplecze sanitarne, w którym każdy korzystający będzie czuł się komfortowo. Zapewniamy najwyższej jakości toalety mobilne (Nekla), które spełnią wszystkie Twoje oczekiwania.

Niezależnie od tego, czy jesteś klientem prywatnym, czy może przedsiębiorcą lub właścicielem firmy, nasze toalety mobile (Nekla) z pewnością spełnią wszystkie Twoje oczekiwania. Od lat zajmujemy się tworzeniem przestrzeni sanitarnych w miejscach, w których zorganizowanie wolnostojącej, murowanej toalety okazuje się niemożliwe lub zbyt drogie. Dzięki dużemu doświadczeniu możemy zaproponować naszym klientom rozwiązania, które pozwolą na jak najlepsze wykorzystanie przestrzeni.

Toalety mobilne Nekla – uniwersalny sposób na sanitariat

Nasze toalety mobilne (Nekla) to produkt, który idealnie łączy wysoka jakość i atrakcyjna cenę. Wszystkie modele zostały stworzone z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które zapewnia ochronę przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi oraz nie pochłania nieprzyjemnych zapachów. Nasze toalety mobilne Nekla podlegają również systematycznemu serwisowaniu. Dzięki temu masz pewność, że zawsze będą czyste oraz odświeżone. Zajmiemy się nie tylko wywozem fekaliów, ale także wyczyścimy całą kabinę za pomocą specjalistycznych środków antybakteryjnych. Dzięki temu cała przestrzeń będzie nie tylko czysta, ale i bezpieczna.

Po złożeniu zamówienia, nasi pracownicy przetransportują wybrane modele pod wskazany adres i zajmą się ich profesjonalnym montażem. Dzięki temu będą one stabilne, co do zera zminimalizuje ryzyko przewrócenia się kabin. Tworząc zamówienie, możesz również zdecydować się na oferowane przez nas umywalki przenośne. To szczególnie popularne rozwiązanie, które pozwala na uzyskanie stałego dostępu do wody bez konieczności podłączenia do sieci wodno-kanalizacyjnej. Aby zapoznać się ze szczegółami oferty, skontaktuj się z nami.