Menu Zamknij

Toalety mobilne – Rokietnica

Nasze toalety mobilne Rokietnica to usługa, którą proponujemy zarówno osobom prywatnym, publicznym, jak i biznesowym. Nie tylko przydadzą się w każdym miejscu budowy, remontu czy festynu. Ich obecność w tych miejscach jest prawnym wymogiem, gdy w pobliżu nie ma ani stacjonarnej łazienki, ani możliwości podłączenia się do sieci wodno-kanalizacyjnej. Dlatego też, wychodząc naprzeciw Twoim potrzebom, gwarantujemy Ci wysoki standard usługi i wytrzymałość, którą charakteryzują się nasze toalety mobilne. Rokietnica to kolejne miejsce, na które rozszerzamy nasz zasięg – i Ty możesz skorzystać z naszej w pełni profesjonalnej usługi!

Wybraną przez Ciebie ilość kabin podstawiamy na miejsce i odbieramy z posesji po zakończeniu współpracy. W ramach wynajmu otrzymujesz też pełen serwis – toalety mobilne Rokietnica są utrzymane w standardach, dzięki którym proces czyszczenia przebiega łatwo i sprawnie. Dzięki dostosowaniu usługi pod wytyczne sanepidu i inspekcji pracy otrzymujesz od nas pewną i bezpieczną usługę. W ramach przywrócenia kabiny do jej początkowego stanu, serwis zakłada wykorzystanie jedynie nowoczesnych narzędzi i bakteriobójczej chemii. Dzięki temu masz pewność, że odpowiedni poziom sanitarny będzie zapewniony wszystkim korzystającym – z pewnością wpłynie to na komfort użytkowania.

Funkcjonalne toalety mobilne – Rokietnica

Serwisowanie polega nie tylko na oczyszczeniu toalety z zewnątrz, ale też wewnątrz. Myte są nie tylko powierzchnie – szczelny zbiornik jest opróżniany i uzupełniany ponownie wodą i biodegradowalnymi środkami chemicznymi. Dzięki nim masz pewność, że nasz najwyższy standard usług korzysta z rozwiązań proekologicznych. Częstość serwisowania jest zależna od ilości osób, które korzystają z naszych kabin. Tak wykonane zlecenie i wytrzymałe toalety mobilne (Rokietnica) składają się na rzetelną i fachową usługę, z której każdy mieszkaniec może skorzystać.

Co więcej, konstrukcja kabin jest nie tylko bezpieczna, ale również zapewnia komfortowe korzystanie z niej. Wydajna wentylacja połączona z substancjami zapachowymi w zbiorniku sprawia, że wnętrze toalety jest wolne od wszelkich nieprzyjemnych zapachów. By zapewnić sobie jeszcze wyższy poziom higieny w miejscu pracy, warto przemyśleć wynajem przenośnej umywalki – jest niewielka, przez co łatwa w montażu. Ponadto, ma zbiornik na wodę i mydło oraz miejsce na ręcznik papierowy, dlatego świetnie sprawdzi się na każdym placu budowy i festynie.