Menu Zamknij

Kontenery na gruz – Komorniki

Najważniejsze jest dla nas Twoje zadowolenie i ochrona środowiska – dlatego też, dzięki własnej sortowni, możemy kruszyć gruz, który da się ponownie wykorzystać w budowie podjazdu lub alejek ogrodowych. Jeśli jednak nie planujesz aranżować ogrodu w stylu industrialnym, nic nie szkodzi – nasze kontenery na gruz (Komorniki) są wydajne i pomieszczą każdy ciężar, który w innym przypadku zalegałby na Twojej posesji – zainwestowanie w nasze usługi to nie tylko zysk dla Ciebie, ale też dla środowiska.

Atrakcyjna cena całej usługi to nie tylko efekt posiadania własnej sortowni, ale też zasługa floty pełnej przystosowanych do każdych warunków pojazdów i kadry wykwalifikowanych profesjonalistów, którzy zajmują się obsługą klienta, dostawą i dobieraniem kontenerów, a także późniejszą utylizacją lub recyklingiem ich zawartości. Nasze kontenery na gruz (Komorniki) są dobrą opcją dla każdego, kto liczy na wydajny i trwały pojemnik, którego nie zniszczy gruz nawet w dużych ilościach.

Mocne i wytrzymałe kontenery na gruz – Komorniki

Nasza usługa kierowana jest nie tylko do osób publicznych i biznesowych, ale także prywatnych – mierząc się z wymagającym remontem lub budową domu możesz mieć problem z pozbyciem się dużych ilości ciężkiego gruzu. Dlatego też wystarczy, że wypełnisz nasze kontenery na gruz (Komorniki), a my zajmiemy się resztą. Odpady kwalifikowane jako gruz są rozmaite – zalicza się do nich nie tylko gruz betonowy, ceglany i ceramiczny, ale też tynki, gips, cement i tapety. Pomożemy Ci tez uprzątnąć odpady instalacyjne, pokrycia dachowe, PVC, materiały izolacyjne i styropian.

Nasza szeroka usługa dostosowana jest do odbioru i wywozu każdego typu gruzu, a także do jego późniejszego przetworzenia zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Środowiska. Sortownia umożliwia nam też efektywną obróbkę każdej zawartości, jaką pomieszczą nasze kontenery na gruz. Komorniki to jedno z wielu miejsc, w którym oferujemy naszą usługę – sprawdź, ile korzyści możemy Ci zapewnić!

Możesz postawić na wynajem na jeden dzień, ale też na kilka dni lub na dłuższą perspektywę czasową z regularnym wywozem kontenerów. Masz do wyboru szeroką gamę pojemności – od 1,7 m3 aż do 40 m3. Nie musisz się zatem martwić, że coś się nie zmieści – choć odpady komunalne nie wchodzą w zakres naszych referencji, zapewne łatwiej będzie Ci sobie wyobrazić, że najmniejszy z kontenerów pomieści aż 25 worków na śmieci. Sam sprawdź ich ładowność – skontaktuj się z nami i wybierz opcję idealną dla siebie!