Menu Zamknij

Wywóz odpadów Dopiewo

Właśnie uporałeś się z remontem i zastanawiasz się, co zrobić z pozostałymi odpadami? A może Twoim problemem są zalegające na posesji stare meble kuchenne albo inne odpady wielkogabarytowe? Zdecyduj się na kompleksowe usługi firmy WC Gruz Service, która realizuje wywóz odpadów Dopiewo. Pracownicy firmy dzięki nowoczesnemu sprzętowi i bogatej flocie specjalistycznych samochodów HDS zapewniają usługi na najwyższym poziomie.

Posiadamy szeroką gamę kontenerów otwartych, służących do składowania oraz późniejszego wywozu odpadów poremontowych, w których skąd wchodzą: gruz, beton, tynk, cegły, suporeks (siporex, suporex, siporeks), styropian, wata szklana, płyty kartonowo-gipsowe, kartony, plastiki, folie oraz drewno. Zajmujemy się też pracami porządkowymi oraz wywozem odpadów zielonych, takich jak trawa, liście czy gałęzie. Z WC Gruz Service wywóz odpadów Dopiewo odbywa się ekspresowo. Firma otwarta jest na współpracę zarówno z klientami indywidualnymi, jak i biznesowymi. Zachęcamy do współpracy inwestorów publicznych, którzy planują budowy na terenie powiatu poznańskiego.

czym wywieźć gruz Dopiewo
gdzie wywieźć odpady Dopiewo

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

Jeśli często nie wiesz, co zrobić ze śmieciami, które zalegają na Twoim podwórku, w mieszkaniu czy piwnicy, to z pewnością zainteresuje Cie nasza oferta. WC Gruz Service realizuje szereg kompleksowych usług, w tym wywóz odpadów Dopiewo. Aby skorzystać z naszych usług, wystarczy, że skontaktujesz się z naszymi konsultantami mailowo lub telefonicznie. Gwarantujemy realizacje usługi w ciągu trzech godzin od przyjęcia zlecenia. Staramy się aby wywóz odpadów Dopiewo odbywał się zgodnie ze wszystkimi życzeniami zamawiającego, dlatego zachęcamy do rozmowy w celu ustalenia wszelkich szczegółów.

Wywóz odpadów Dopiewo – jakie odpady wozimy?

Poza wywozem odpadów naszym Klientom oferujemy również wynajem różnego rodzaju kontenerów na gruz, odpady zmieszane czy ziemię i inne odpady zielone. Najmniejsze kontenery mieszczą do 1,7 m³ odpadów, natomiast największe do 42 m³. Dzięki dźwigowi hydraulicznemu jesteśmy w stanie szybko zrealizować załadunek odpadów. Zapewniamy również dostęp do rękawa zsypowego na gruz wraz z pełną obsługą.

  • wywozem gruzu z miejscowości Dopiewo, Mosina, Poznań oraz wielu innych miast i wsi, które wskaże Klient;
  • wywozem śmieci;
  • wywozem nieczystości stałych i odpadów gabarytowych;
  • wynajmem kontenerów na gruz;
  • transportem wypełnionych kontenerów;
  • sprzedażą kruszywa, piasku i żwiru;
  • wynajmem rękawów zsypowych do gruzu;likwidowaniem dzikich wysypisk;
  • likwidowaniem dzikich wysypisk;
  • wynajmem kontenerów biurowych/magazynowych;
  • wynajmem przenośnych toalet i umywalek.

Zadzwoń! 696 704 205