Menu Zamknij

Wywóz gruzu Stęszew

Kończysz remont i zastanawiasz się, co zrobić z pozostałymi odpadami? A może wymieniasz w domu meble i nie wiesz, gdzie wyrzucić starą szafę? W takim razie dobrze trafiłeś. WC Gruz Service realizuje wywóz odpadów w Stęszewie i okolicach. Dzięki najnowocześniejszemu sprzętowi i wykwalifikowanym pracownikom zapewniamy usługi na najwyższym poziomie.

  • odpady budowlane i poremontowe, w tym gruz, stare płytki i tynki czy ceramika;
  • ziemię i piasek;
  • trawę, liście, gałęzie;
  • styropian i papę;
  • płyty gipsowe, cementowe i inne;
  • odpady wielkogabarytowe, takie jak stare łóżka, szafy, biurka itp.
wywóz gruzu Stęszew
wywozimy gruz z miejscowości Stęszew

Wywóz odpadów Stęszew – jakie odpady wywozimy?

Najprostszy remont, budowa czy choćby porządki w ogródku wiążą się z generowaniem dużych ilości odpadów. Często jednak nie wiemy, co zrobić ze śmieciami, które zalegają na naszych podwórkach, w mieszkaniach czy piwnicach. Gdzie wywieźć gruz? Co zrobić z liśćmi, które pozostały po jesiennych porządkach? Nie musicie się już dłużej zastanawiać, ponieważ wywóz odpadów Stęszew realizuje firma WC Gruz Service. Jakie odpady od Was odbierzemy?

Nie tylko wywóz śmieci

Oprócz samego wywozu odpadów w Stęszewie oferujemy również wynajem różnego rodzaju kontenerów. Najmniejsze mają pojemność 1,7 m³, natomiast największe aż 42 m³. Zapewniamy również dostęp do dźwigu hydraulicznego oraz rękawa zsypowego na gruz. Dzięki tym urządzeniom załadunek odpadów realizujemy niezwykle szybko.

WC Gruz Service oferuje również możliwość wynajęcia kontenerów na określony czas, co oznacza, że możecie wynająć taki pojemnik na czas remontu. Po zakończeniu remontu odbierzemy od Was kontener i wywieziemy odpady w odpowiednie miejsce. Posiadamy wszelkie wymagane certyfikaty na prowadzenie działalności. Działamy zgodnie z prawem, a odpady wywozimy wyłącznie w dozwolone miejsca. Nie musicie się więc obawiać, że śmieci trafią do lasu czy wylądują na dnie Samicy Stęszewskiej. Wszystkie odebrane przez nas odpady są utylizowane lub poddawane procesowi recyklingu, o ile można je jeszcze ponownie wykorzystać.

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

Wieloletnie doświadczenie oraz wykwalifikowana kadra pracownicza sprawia, że o odpadach wiemy wszystko. Kompleksowo realizujemy usługi od momentu podstawienia kontenera, przez załadunek, aż do wywozu odpadów w Stęszewie. Działamy szybko i skutecznie. Nie musicie się więc obawiać, że śmieci będą zalegać na Waszych podwórkach czy w piwnicach. W razie potrzeby skutecznie doradzamy w wyborze odpowiedniego kontenera na odpady. Oferujemy konkurencyjne ceny! Jeśli chcecie skorzystać z naszych usług, zapraszamy do kontaktu.

Zadzwoń! 696 704 205