Menu Zamknij

Toalety przenośne Nekla

Zapewnienie odpowiedniego sanitariatu to obowiązek, który spoczywa na każdym pracodawcy czy organizatorze imprezy plenerowej. Aby jak najlepiej się z niego wywiązać, warto postawić na wysokiej jakości toalety przenośne. Nekla oraz okoliczne miejscowości to tereny, których mieszkańcy mogą zainteresować się korzystna ofertą od naszej firmy WC Gruz Service. Najwyższej jakości sprzęt w atrakcyjnej cenie – sprawdź!

Nasze toalety to idealny wybór dla przedsiębiorców, które szukają skutecznego rozwiązania w przypadku tworzenia tymczasowych sanitariatów. Place budowy, parkingi, kąpieliska czy miejsca charakteryzujące się brakiem możliwości podpięcia do kanalizacji lub szamba, to miejsca, w których najczęściej stawiamy nasze toalety przenośne (Nekla). Są one niezwykle funkcjonalne i uniwersalne. Tym samym, decydując się na nie, masz pewność co do ich wysokiej jakości. Podejmujemy się realizacji zleceń pochodzących zarówno od klientów prywatnych, jak i przedsiębiorstw czy specjalistycznych firm. Jeśli interesuje Cię podjęcie współpracy, zapraszamy do kontaktu.

Toalety przenośne Nekla – zorganizuj funkcjonalny sanitariat

Wiemy, że w przypadku sanitariatu wysoki standard higieniczny to podstawa. Dlatego też nasze toalety przenośne Nekla, podlegają systematycznemu serwisowaniu. W ramach wskazanej usługi nie tylko zajmiemy się wywozem fekaliów, ale także wyczyścimy kabinę zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Dzięki temu masz pewność, że całość będzie utrzymana na wysokim poziomie higienicznym.

Ponadto w trosce o Twoich pracowników, klientów, czy uczestników imprezy, nasze toalety przenośne (Nekla) wyposażyliśmy w sprawny system wentylacyjny. Dzięki temu nie musisz obawiać się nieprzyjemnych zapachów. Częstotliwość serwisowania uzależniona jest przede wszystkim od średniej liczby korzystających z niej osób, dlatego usługa ta wygląda nieco inaczej zależnie od typu zlecenia. Wiemy, że każdy pracodawca i organizator dąży do uniknięcia kolejek, dlatego serwis zajmuje nam jedynie kilkanaście minut.

Jeśli nie masz pewności, jak zorganizować najbardziej funkcjonalny sanitariat, wystarczy, że się z nami skontaktujesz. Nasi specjaliści pomogą Ci odpowiednio rozplanować przestrzeń, dzięki czemu unikniesz kolejek czy zagracenia parceli. Po ustaleniu szczegółów, nasze toalety przenośne (Nekla) przetransportujemy pod wskazany przez Ciebie adres i zajmiemy się ich montażem. Aby zwiększyć wygodę korzystających, możesz również postawić na nasze umywalki przenośne, które nie wymagają podłączenia do sieci wodno-kanalizacyjnej.