Menu Zamknij

Toalety mobilne – Puszczykowo

Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że produkty, jakimi są nasze toalety mobilne Puszczykowo, są szczegółowo dopracowane. W odpowiedzi na potrzeby klientów proponujemy w pełni funkcjonalne i wytrzymałe kabiny, które nie tylko umieszczamy na stabilnym gruncie, ale też zabieramy z działki po tym, jak upłynie termin wynajmu. Oprócz tego w trakcie naszej współpracy, każdy klient – indywidualny, publiczny lub biznesowy, może liczyć na naszą pomoc z serwisowaniem.

W ramach serwisu nie tylko czyścimy powierzchnie kabiny nowoczesnym sprzętem do tego dostosowanym, ale również wymieniamy wodę w zbiorniku z nieczystościami. Dzięki wyspecjalizowanym wozom asenizacyjnym pozbywamy się zawartości zbiornika i na nowo uzupełniamy go wodą z dodatkiem środków bakteriobójczych. Są one również w pełni biodegradowalne. Co więcej, chemia tego typu jest przez nas wzbogacona o środki zapachowe – dzięki temu nasze toalety mobilne Puszczykowo są dostosowane do wysokich standardów higieny i zapewniają komfort każdemu, kto z nich skorzysta.

Wysokiej jakości toalety mobilne – Puszczykowo

Częstotliwość serwisowania zależy głównie od liczby osób, które będą z niej korzystać. Dlatego też w przypadku wszelkich imprez masowych, festynów i koncertów warto postawić na serwis codzienny, jednak podczas prac remontowych lub renowacji wystarczy jeden serwis na tydzień. Od częstotliwości serwisowania uzależniony jest tez koszt. Z nami jednak nie musisz martwić się o wysokie opłaty – gdy chodzi o wynajem, nasze toalety mobilne Puszczykowo zdecydowanie są opłacalną inwestycją.

Toalety mobilne Puszczykowo wyposażone zostały też w zamek, który zapewni bezpieczeństwo każdemu, kto z nich skorzysta oraz wydajną wentylację. Dzięki niej masz pewność, że wszyscy komfortowo skorzystają z toalety. Co więcej, możesz u nas również wynająć poręczne umywalki przenośne, które podniosą standard higieny w każdym miejscu. Niewielkie rozmiary sprawiają, że są one niezwykle łatwe w montażu. Ich zaletą jest też miejsce na mydło, wodę i ręcznik papierowy – wszystko, czego potrzebujesz po wyjściu z toalety. Skontaktuj się z nami za pomocą formularza na stronie, napisz maila lub zadzwoń – z pewnością rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości dotyczące naszej usługi!