Menu Zamknij

Toalety przenośne – Kórnik

Przepisy dotyczące sanitariatu przeznaczonego dla pracowników bądź uczestników imprez są regulowane licznymi przepisami prawnymi. Wielogodzinna praca bądź nawet kilkudniowe imprezy plenerowe to sytuacje, które wymagają wysokiej jakości sanitariatu – zwłaszcza, gdy niemożliwe jest podłączenie się do sieci wodno-kanalizacyjnej. Aby spełnić wszystkie obowiązujące wymogi i zapewnić wszystkim komfort, postaw na naszą firmę WC Gruz Service. Naszym klientom oferujemy nowoczesne i trwałe toalety przenośne. Kórnik i okolice Poznania to rejony, których mieszkańcy od lat korzystają z naszych usług zarówno podczas prywatnych przedsięwzięć, jak i miejskich inwestycji.

Nasze toalety szczególnie dobrze sprawdzają się w miejscach, gdzie niemożliwe jest podłączenie do kanalizacji bądź szamba. Jest to znacznie tańsza alternatywa dla wolnostojących murowanych toalet, ze względu na dość niskie wymagania dotyczące ukształtowania terenu. Nasze toalety przenośne Kórnik szczególnie chętnie wykorzystuje w takich miejscach jak place budowy, parkingi czy obiekty sportowe. Dzięki nim nie musisz martwić się o generowanie zbyt wysokich kosztów, przy jednoczesnej gwarancji wysokiej jakości.

Toalety przenośne Kórnik – wysokiej jakości sprzęt oraz serwisowanie

Oferowane przez nas toalety zostały wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które świetnie poradzi sobie nawet podczas zmiennych warunków atmosferycznych. Tym samym, nawet w przypadku długiego okresu realizacji, każdy klient będzie zadowolony z jakości naszych usług. Ponadto, możesz też zdecydować się na specjalnie wzmocnione modele, które są odporne na uderzenia oraz wstrząsy.

Nasze toalety przenośne (Kórnik) to sprzęt zapewniający ogromny komfort użytkowania. Zastosowane tworzywo, poza wspomnianą odpornością, nie pochłania też nieprzyjemnych zapachów. Aby zapewnić Ci jak najbardziej kompleksową usługę, poza samym wynajmem, naszym klientom oferujemy również profesjonalny serwis. Jego częstotliwość zależy od indywidualnych preferencji klienta oraz średniej liczby osób korzystających z toalet na co dzień.

W celu zapewnienia jak najwyższego standardu higienicznego, zajmujemy się nie tylko wywozem fekaliów, ale również wyczyszczeniem kabiny wewnątrz oraz na zewnątrz. Korzystamy też z wysokiej jakości środków bakteriobójczych, które nie tylko wpływają na długotrwałą świeżość, ale także zapewniają bezpieczeństwo.

Nasze toalety przenośne (Kórnik) możesz wynająć również z mobilnymi umywalkami, które zapewnią Twoim pracownikom, klientom, bądź uczestnikom imprezy stały dostęp do wody, bez konieczności podłączania się do sieci wodno-kanalizacyjnej.