Menu Zamknij

Wynajem toalet – Rokietnica

Nasze długoletnie doświadczenie sprawia, że dokładnie wiemy, jakie rozwiązania zadowolą każdego naszego klienta. Dlatego też nasze niezawodne kabiny mobilne są produkowane z wytrzymałych materiałów, spełniając jednocześnie wytyczne inspekcji pracy i sanepidu. Inwestując jednak w całkowitą usługę, jaką jest wynajem toalet Rokietnica, możesz również liczyć na dostarczenie kabiny, odebranie jej, a podczas użytkowania – pełen serwis. W przypadku braku możliwości podłączenia się do sieci wodno-kanalizacyjnej, niezbędne jest postawienie na parceli odpowiednich sanitariów – dlatego też oferujemy Ci najwyższej jakości rozwiązanie. Staniemy dla Ciebie na wysokości zadania!

Wynajem toalet Rokietnica zakłada profesjonalny serwis, w którym pomogą nam nasze wozy asenizacyjne. Godziny podstawienia i odbioru, a także czyszczenia, omówisz z nami przed wynajęciem, dokładnie opisując nam swoje potrzeby. Częstość serwisowania proponujemy dostosować do liczby osób, która będzie korzystała z toalet – w przypadku placu budowy z około 10 pracownikami wystarczy jeden serwis na tydzień, z kolei w przypadku organizowania festynu – być może potrzebne będzie codzienne czyszczenie. Zajmuje on około dziesięciu minut, więc nie musisz się martwić o to, że toaleta długo będzie nieczynna.

Profesjonalny wynajem toalet – Rokietnica

Stosowane podczas serwisowania narzędzia są zaawansowane technicznie i zawsze w pełni sprawne, z kolei wykorzystywane przez nas bakteriobójcze środki chemiczne odpowiadają za utrzymanie w kabinie sanitarnych warunków. Podczas serwisu dbamy nie tylko o dokładne wytarcie powierzchni wewnętrznych, ale również myjemy kabinę z zewnątrz. Wynajem toalet Rokietnica zapewnia też najwyższy komfort korzystania z kabiny – jest to osiągane dzięki wydajnej wentylacji i substancjom zapachowym, które minimalizują nieprzyjemne zapachy. Dodatkowo, środki te są całkowicie biodegradowalne, co wpisuje się w naszą proekologiczną politykę działalności.

Oferujemy naszą pomoc zarówno na placach budowy, przystankach czy też parkingach. Wynajem toalet Rokietnica to też usługa, która sprawdzi się na plenerowych imprezach masowych, takich jak festyny czy koncerty. Dodatkową higienę każdemu zapewni mobilna umywalka. Każda z nich została wyposażona w miejsce na wodę i mydło i nie wymaga podłączenia do sieci wodno-kanalizacyjnej. Dzięki niewielkim rozmiarom i łatwemu montażowi sprawdzi się w każdym miejscu wymagającym dodatkowej ochrony.