Menu Zamknij

Toalety przenośne Swarzędz

Wszędzie tam, gdzie dostęp do wody i kanalizacji jest utrudniony, z pomocą przychodzą toalety przenośne! Swarzędz, Poznań i okolice to miejscowości, które wiedzą, że podczas wszelkich imprez plenerowych czy na placach budowy zaplecze sanitarne to podstawa. Nasza firma wynajmuje i dowozi mobilne kabiny, które zostały wykonane z materiałów najwyższej jakości. Są one odporne na zmienne warunki atmosferyczne, więc świetnie sprawdzają się w miejscu pracy, nad kąpieliskami, na imprezach plenerowych i plażach. W połączeniu z praktycznymi umywalkami przenośnymi tworzą zaplecze sanitarne na najwyższym poziomie, bez dostępu do instalacji wodno-kanalizacyjnej.

Toalety przenośne Swarzędz – serwis

Oprócz wynajmu w zakres usługi wchodzi również profesjonalny serwis. Dzięki temu każda kabina pozostaje czysta i higieniczna. Podczas serwisowania wykorzystujemy najwyższej jakości środki chemiczne, które zabijają bakterie i nieprzyjemny zapach. Od ilości i częstotliwości serwisu zależy również cena usługi. Sam ustalasz jak często mamy serwisować wynajęte kabiny. Możemy robić to codziennie, raz w tygodniu a nawet raz na miesiąc. Jeżeli zdecydujesz się, by wynająć również umywalki – zajmiemy się ich czyszczeniem.

Umywalki mobilne i Toalety przenośne – Swarzędz i okolice

Są sytuacje, w których wynajęcie kabiny niestety nie wystarcza. By stworzyć kompleksowe zaplecze sanitarne, warto również rozważyć wynajem umywalek przenośnych. Takie urządzenia pozwalają użytkownikom na zachowanie higieny zawsze wtedy, kiedy tego potrzebują, niezależnie od sytuacji. Każda umywalka przenośna została wykonana z materiałów najwyższej jakości. Ma pojemnik na wodę, dozownik na mydło i specjalnie wyprofilowane miejsce na ręcznik papierowy. Dzięki temu możesz kompleksowo zadbać o pracowników czy uczestników imprezy bez dostępności do sieci wodno-kanalizacyjnej.

Nasza firma od wielu lat zajmuje się serwisem i wynajmem kabin. Z doświadczenia wiemy, jak przydatne są toalety przenośne. Swarzędz, Poznań, Dopiewo czy okolice chętnie korzystają z takich rozwiązań, bo wiedzą, że dbanie o higienę jest bardzo ważne. Komfortowe zaplecze sanitarne podwyższa efektywność pracy i skuteczność działania, dlatego nie warto na tym oszczędzać. Nasza firma oferuje najniższą cenę na rynku, a zlecenia jesteśmy w stanie wykonać nawet po 3h od złożenia zamówienia. Jeśli interesują Cię nasze toalety przenośne (Swarzędz), skontaktuj się z nami i dowiedz się, jak wygląda współpraca. Chętnie doradzimy i odpowiemy na wszystkie pytania.