Menu Zamknij

Wywóz odpadów Luboń

Najprostszym sposobem na pozbycie się odpadów , w tym odpadów budowlanych, jest zlecenie ich wywozu wyspecjalizowanej firmie, takiej jak WC Gruz Service. Zgodnie ze zleceniem podstawimy na wyznaczone przez Ciebie miejsce kontener, do którego będziesz mógł wrzucić gruz oraz inne odpady, bez konieczności składowania ich na swojej działce. Po ustalonym czasie zrealizujemy też usługę wywóz odpadów. Luboń to jedna z tych miejscowości powiatu poznańskie, na terenie której z roku na rok powstaje coraz więcej budynków mieszkalnych. Poza tym składowanie dużej ilości odpadów nawet na własnej posesji nie jest legalne. Zgodnie z artykułem 117 Kodeksu wykroczeń, każdemu właścicielowi posesji, który składuje na lub przy terenie swojej budowy odpady, może grozić otrzymanie mandatu w wysokości nawet do 500 zł. Firma WC Gruz Service pomaga swoim Klientom uniknąć takiego ryzyka, dlatego świadczy kompleksowe usługi, które obejmują wywóz odpadów z miejscowości Luboń i ich recykling, który realizujemy w myśl nowej ustawy o odpadach.

Wywóz gruzu Luboń
Dokąd wywieźć gruz z Lubonia

Luboń – wywóz odpadów, gruzu oraz wielu innych śmieci

Wszystkim klientom, którzy zdecydują się na nasze usługi, gwarantujemy satysfakcję z naszych usług. Jesteśmy liderem w branży odbioru oraz transportu odpadów dzięki naszym oddanym Klientom, którzy korzystają z naszych usług od ponad 10 lat. Jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z naszej oferty, obejmującej między innymi wywóz odpadów Luboń, możesz też wypożyczyć rękaw zsypowy do gruzu. Dzięki takiemu narzędziu w łatwy i bezpieczny sposób usuniesz poremontowe odpady z wyższych kondygnacji budynku. Zsypy do gruzu to nic innego jak pierścienie z przyczepionymi do nich specjalnymi karabińczykami, które po połączeniu tworzą rurę, pozwalającą na zrzucenie gruzu i odpadów z wyższych kondygnacji wprost do podstawionego kontenera.

Wywóz odpadów Luboń – komu zlecić?

W WC Gruz Service zajmujemy się takimi usługami jak wywóz odpadów z miejscowości Luboń, Mosina, Czerwonak czy Środa Wielkopolska. Pracownicy WC Gruz Service działają na podstawie zezwoleń, dotyczących odbioru i transportu odpadów. Dysponujemy własnymi kontenerami oraz pojazdami, które spełniają wszelkie normy, które są istotne dla osób chcących żyć ekologicznie.

Kompleksowe usługi, które świadczymy na terenie całego powiatu poznańskiego, obejmują takie działania jak:

  • wywóz gruzu;
  • wywóz odpadów poremontowych;
  • wywóz ziemi;
  • wywóz trawy, liści, gałęzi i innych odpadów tego typu;
  • wywóz starych płytek, tynków, ceramiki, dachówek;
  • wywóz odpadów poremontowych, takich jak styropian i papy;
  • wywóz odpadów wielkogabarytowych.

Zadzwoń! 696 704 205