Menu Zamknij

Toalety przenośne – Kaźmierz

Nowatorskie toalety przenośne Kaźmierz to innowacyjne konstrukcje pozwalające na zapewnienie odpowiedniego zaplecza sanitarnego w miejsca pozbawionych dostępu do odpowiedniej infrastruktury kanalizacyjnej. Są dostosowane do długotrwałej eksploatacji i zapewniają higieniczne warunki w każdym miejscu, w których ich zastosowanie jest niezbędne.

Ciężka praca przy budowie domu czy biura, a także remonty dróg są często problematyczne przez wzgląd na brak możliwości skorzystania ze stacjonarnej toalety. Najlepszym wyjściem jest postawienie na toalety przenośne. Kaźmierz to miejsce, na terenie którego każdy pracownik może efektywnie wykonywać swoje zadania dzięki możliwości skorzystania z wysokiej jakości zaplecza sanitarnego. Gwarantujemy również profesjonalne wsparcie techniczne i serwisowe przez cały okres wynajmu. Jednocześnie jesteśmy w stanie dostarczyć je własnym transportem w wyznaczoną przez klienta lokalizację.

Funkcjonalne toalety przenośne – Kaźmierz

Wysokiej klasy toalety przenośne Kaźmierz to praktyczne i funkcjonalne rozwiązania sanitarne, które ustawione na stabilnym gruncie nie przewrócą się i zapewnią pełen komfort użytkowania. Są zbudowane z trwałych tworzyw sztucznych. Ich solidna budowa zapewnia dużą odporność na uderzenia mechaniczne, a długotrwała ekspozycja na promieniowanie słoneczne oraz działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych nie uszkodzi ich struktury. Mocne i trwałe toalety przenośne Kaźmierz mogą być również przez nas serwisowane dowolną liczbę razy podczas wynajmu. Prace porządkowe dostosowujemy do ilości osób, które korzystają z toalet – jeśli w ekipie budowlanej jest około 10 osób, wystarczy jeden serwis na kilka dni. Jeśli jednak planujesz wykorzystać toalety przenośne Kaźmierz podczas imprezy masowej, niezbędne będzie kilkukrotne serwisowanie toalety w ciągu dnia.

Znajdujące się w naszej ofercie rozwiązania sanitarne stanowią niezbędny element organizacji pracy na placach budowy czy podczas budowy dróg. Mogą też być stawiane w miejscach o natężonym ruchu turystycznym, w okolicy kąpielisk oraz w pobliżu pól kempingowych. Tego typu rozwiązanie gwarantuje dobrej jakości sanitariat. Warto też zainwestować w praktyczne umywalki. Stworzą one świetny zestaw, gdy w danym miejscu staną toalety przenośne. Kaźmierz to miejsce, w którym możesz postawić wybraną przez siebie ilość kabin – skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegóły.