Menu Zamknij

Kontenery biurowe

Wynajem kontenerów biurowych i socjalnych

WC Gruz Service oferuje kontenery biurowe i socjalne na wynajem - mają one doskonałe zastosowanie nie tylko jako pomieszczenie zaplecza budowlanego, ale także pomieszczenia magazynowe. Oferowane przez nas rozwiązanie to idealna alternatywa dlam standardowych budynków biurowych. Udostępniamy Państwu możliwość dodatkowego wyposażenia, do którego zaliczamy m. in. klimatyzatory, grzejniki elektryczne, czy możliwość instalacji zaplecza sanitarnego.

Wynajem kontenerów u nas to dostarczenie kontenera we wskazane przez Państwa miejsce, jego montaż oraz serwis w trakcie wynajmu.

Kontenery biurowe
Kontenery biurowe Poznań

Zobacz jakie korzyści wiążą sie z wynajmem kontenera?

Jest to doskonała opcja dla firmy, która potrzebuje kompleksowego zaplecza kontenerowego, otwarcia biura, czy też utworzenia miejsca magazynowego. Oferta wynajmu kontenera jest o wiele korzystniejszym rozwiązaniem niż jego zakup.

Nasze kontenery biurowe mogą stanowić idealne miejsce odpoczynku pracowników i zapewnić bezpieczeństwo przechowywanych na terenie budowy urządzeń, czy materiałów. Nasza firma zapewnie profesjonalny serwis kontenerów w trakcie wynajmu.

Dzięki wynajmowi kontenerów biurowych / kontenerów socjalnych zyskują Państwo, dzięki:

  • eliminacji kosztów zakupu
  • łatwości zamówienia kontenera i szybkości jego dostarczenia
  • dostosowanie do indywidualnych Państwa potrzeb
  • fachowe doradztwo ze strony naszej firmy
  • serwis kontenerów
Kontenery biurowe