Menu Zamknij

Toalety przenośne – Rokietnica

Planując budowę lub remont bez dostępu do sieci wodno-kanalizacyjnej, niezbędne jest zapewnienie każdemu pracownikowi odpowiednich sanitariów. Każde przedsięwzięcie z pewnością również na tym skorzysta – wydajne i w pełni funkcjonalne toalety przenośne Rokietnica są w stanie nie tylko zapewnić higienę, ale też zwiększają efektywność pracy. Proponowane przez nas toalety przenośne Rokietnica są nie tylko dopracowane technicznie, ale też regularnie serwisowane. Serwis jest z kolei zależny od liczby osób, które z niej korzystają lub Twoich preferencji – jeśli zaistnieje taka potrzeba, gwarantujemy również pomoc w nagłych przypadkach.

Na serwis składa się nie tylko oczyszczenie kabiny z zewnątrz i wewnątrz, ale też znacznie częstsze oczyszczenie zbiornika z nieczystościami. Dysponujemy specjalistycznym, dostosowanym do tych potrzeb sprzętem, ale też podczas serwisu korzystamy z najwyższej klasy bakteriobójczych środków chemicznych. Są one wzbogacone o substancje zapachowe, które, w połączeniu z wentylacją, zapewniają w pełni komfortowe korzystanie z toalety. Oprócz profesjonalnego serwisu warto pamiętać o tym, że nasze toalety przenośne Rokietnica są niezwykle wytrzymałe – po odpowiednim ustawieniu nie ma nawet najmniejszego ryzyka, że kabina się przewróci.

Dostosowane do potrzeb każdego toalety przenośne – Rokietnica

Nasze toalety przenośne Rokietnica możesz wynająć na dowolny okres – zarówno na kilka dni podczas trwania festynu lub na dłuższy czas w przypadku budowy. Wraz z pełnym serwisem asenizacyjnym, każdy wynajmujący otrzymuje też zabezpieczenie sanitarne i techniczne. Toalety przenośne Rokietnica to usługa, w ramach której dodatkowo dostawiamy kabinę w wyznaczone miejsce, po sprawdzeniu zawczasu stabilności gruntu, a następnie zabieramy, gdy skończy się okres wynajmu.

Duże znaczenie ma dla nas również środowisko naturalne – dlatego nasze usługi świadczymy na najwyższym poziomie europejskim i zgodnie z wytycznymi zawartymi w Ustawie o Ochronie Środowiska. Dodatkowo, środki, których używamy do czyszczenia kabin są w pełni biodegradowalne, a konstrukcje toalet tworzymy w oparciu o zalecenia sanepidu i inspekcji pracy.

Możesz samodzielnie przekonać się o naszej terminowości, wybierając jedną lub kilka kabin – z pewnością podstawimy je o umówionej porze. Co więcej, jeśli chcesz zwiększyć standard higieny w miejscu, w którym stanie toaleta, możesz w zestawie zamówić również przenośną umywalkę. Jest niewielkich rozmiarów i łatwo ją zamontować. Podobnie jak mobilna kabina, nie wymaga podłączenia do sieci kanalizacyjnej.