Menu Zamknij

Toalety przenośne Duszniki

Wszędzie tam, gdzie brakuje stałego przyłącza do instalacji wodno-kanalizacyjnej, świetnym rozwiązaniem okażą się toalety przenośne. Duszniki i okolice korzystają z takiego rozwiązania głównie w trakcie imprez plenerowych czy na placach budowy. Razem z nami stworzysz perfekcyjne zaplecze sanitarne. W ofercie znajdziesz również umywalki mobilne, które nie wymagają dostępu do wody i kanalizacji. Każda z nich została wyposażona w zbiornik na wodę, dozownik na mydło i miejsce na papier toaletowy. Dzięki temu wraz z toaletami mogą stworzyć praktyczny sanitariat, w którym każdy użytkownik może załatwić swoje potrzeby. Obecność wolnostojących umywalek pozwala również na bezpośrednie umycie rąk bez konieczności czekania na zwolnienie się toalety.

Profesjonale toalety przenośne Duszniki i okolice

Nasze toalety zostały świetnie przygotowane na każde warunki atmosferyczne. Posiadają wydajną wentylację i wysokiej jakości elementy. Sprawny zamek zapewnia komfort każdemu użytkownikowi. Toalety przenośne Duszniki zawsze doceniają. Są świetnym rozwiązaniem w miejscach, w których nie ma możliwości uzyskania przyłącza do instalacji.

W ramach usługi zapewniamy również pełen serwis. Od jego ilości i częstotliwości jest uzależniona cena. W trakcie wykonywania prac stosujemy wysokiej jakości chemię, która jest bezwzględna dla bakterii i wirusów, ale bezpieczna dla środowiska. Dzięki temu Toalety przenośne (Duszniki i okolice) są czyste i higieniczne. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, podasz ilość wynajmowanych kabin oraz teren, na które mamy je dostarczyć. Nasza ekipa przyjedzie na wskazane miejsce i ustawi kabiny na stabilnym gruncie, by każdy użytkownik czuł się bezpiecznie. Toalety przenośne Duszniki, Poznań i okolice to strzał w dziesiątkę wszędzie tam, gdzie brakuje dostępu do wody.

Serwis polega nie tylko na oczyszczeniu wszystkich powierzchni w kabinie, ale też na usunięciu ze zbiornika nieczystości i ponownemu wypełnieniu go wodą z bezpiecznymi dla środowiska substancjami zapachowymi. Dzięki temu cała usługa spełnia wszelkie standardy ochrony środowiska i jest w pełni ekologiczna oraz bezpieczna.