Menu Zamknij

Kontenery na śmieci – Rokietnica

Najwyższej jakości kontenery na śmieci (Rokietnica) to nie wszystko, co charakteryzuje naszą usługę. Nasza firma odpowiada nie tylko za transport kontenera na posesję i do sortowni, ale też za odpowiednie ustawienie pojemnika i późniejsze opróżnienie go. Kierujemy się również dobrem środowiska, dlatego możesz liczyć na to, że wszelkiego rodzaju śmieci w miarę możliwości poddajemy recyklingowi, a jeśli nie mamy innego wyboru – utylizujemy. Sortownia jest również ułatwieniem, które pomoże Ci zaoszczędzić – z nami Ci się opłaci!

Dla Ciebie zajmiemy się nie tylko gruzem i odpadami, ale też śmieciami wielkogabarytowymi i starymi meblami. Dlatego też, jeśli mierzysz się z dużą ilością śmieci o problematycznych rozmiarach lub całkowicie zmieniasz wyposażenie wnętrz, nasze kontenery na śmieci Rokietnica mogą Ci się przydać. Dzięki temu, że posiadamy rozmaite pojemności, z pewnością znajdziesz zadowalający Cię rozmiar. Choć nie zajmujemy się odpadami komunalnymi, by lepiej zobrazować Ci wielkość pojemników, możemy powiedzieć, że nasz kontener o pojemności 1,7 m3 zmieści 25 tradycyjnych worków na śmieci, średniej wielkości pojemnik o ładowności 6 m3jest dostosowany do około 110 worków na śmieci, a największy, liczący sobie 40 m3 kontener, pomieści niemal 800 tradycyjnych worków. Ten ostatni z pewnością przyda się na największych placach budowy.

Niezwykle wytrzymałe kontenery na śmieci – Rokietnica

Nasz produkt, którym są kontenery na śmieci Rokietnica oferujemy zarówno klientom prywatnym, jak i publicznym. Zachęcamy również do skorzystania z pełnej usługi osoby biznesowe – problematyczne wielkogabarytowe śmieci w szybkim tempie znikną z działki, przygotowując ją pod budowę lub pomagając w trakcie remontu. Zarówno w przypadku pozostałości po festynie lub innej imprezie masowej, ale też, gdy chodzi o śmieci budowlane i remontowe z pewnością możemy Ci pomóc. Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci dobrać rozwiązanie idealne do Twoich preferencji – pozbądź się śmieci z nami!

Całość usługi polega na tym, że wybrane przez Ciebie kontenery na śmieci Rokietnica zostaną podstawione na działkę ze szczególnym uwzględnieniem stabilności gruntu. Możesz wybrać to miejsce samodzielnie i skonsultować się z nami podczas podstawiania pojemnika. Po napełnieniu go, jeden z naszych przystosowanych do tego wozów wywiezie ciężki balast. Następnie w sortowni odpowiednio zajmiemy się zawartością kontenera, utylizując ją bądź też poddając recyklingowi. Przekonaj się i zainwestuj w trwały i wydajny kontener jeszcze dziś!