Menu Zamknij

Toalety mobilne – Czempiń

Czystość w miejscu pracy jest niezwykle istotna. Odpowiednie zaplecze sanitarne gwarantuje efektywność pracy. Jest to również obowiązek każdego pracodawcy. W niektórych miejscach nie ma jednak możliwości podłączenia się do instalacji wodno-kanalizacyjnej. Z pomocą przychodzą toalety mobilne. Czempiń to jedna z miejscowości, na terenie której działamy. Dzięki swojej niezależności od wszelkich instalacji hydraulicznych, możesz je postawić wszędzie tam, gdzie aktualnie tego potrzebujesz.

Nasze toalety mobilne Czempiń są wydajne i wytrzymałe. Zostały stworzone z najwyższej jakości tworzyw sztucznych. Są wyposażone w zamek i wentylację, które zapewniają komfort każdemu użytkownikowi. Idealnie sprawdzają się na budowach. Są również często wykorzystywane podczas imprez plenerowych, gdzie podłączenie do kanalizacji jest niemożliwe. Sprawdzą się również na terenach rekreacyjnych – kąpieliskach, polach kempingowych czy miejscach imprez masowych.

Toalety mobilne Czempiń – serwis

Toalety mobilne Czempiń wymagają również odpowiedniego serwisu. Od jego ilości i częstości zależy całkowity koszt najmu. Podczas wykonywania prac zostaje zredukowana ilość nieczystości. Dysponujemy chemią o działaniu bakteriobójczym, dzięki czemu po wykonaniu wszystkich niezbędnych czynności toalety mobilne (Czempiń) pozostają czyste i higieniczne. Stosowane środki są przyjazne dla środowiska i nie uszkadzają zbiornika, dlatego masz pewność, że każda z kabin będzie w pełni szczelna.

Warto również skorzystać z oferty wynajmu przenośnych umywalek. Każda z nich wyposażona jest w pojemnik na wodę, dozownik do mydła i miejsce na ręcznik papierowy. Podobnie jak toalety, są również niezależne od instalacji wodno-kanalizacyjnej. Takie rozwiązanie, w połączeniu z kabinami, stanowi idealne zaplecze sanitarne. Chcesz skorzystać z naszej oferty? Skontaktuj się z nami, a przedstawimy szczegóły. Dowieziemy wybraną ilość mobilnych kabin na miejsce, a kiedy okres najmu upłynie, odbierzemy je. Postaw na nasze usługi i dołącz do grona zadowolonych klientów!