Menu Zamknij

Toalety przenośne – Murowana Goślina

Odpowiednie sanitaria w miejscu budowy lub gruntownego remontu są niezbędne – zwłaszcza wtedy, gdy niemożliwe jest podłączenie do szamba lub kanalizacji. Odpowiednie zabezpieczenie pozwala pracownikom skupić się na pracy – powinno zatem nie tylko służyć w zaspokojeniu pierwszorzędnych potrzeb, ale też zapewniać każdemu komfort. Takie właśnie są nasze toalety przenośne. Murowana Goślina i okolice to miejsca, w których dopiero rozpoczynamy naszą działalność, choć możemy poszczycić się nieco dłuższym doświadczeniem na terenie Poznania. Nieustannie udoskonalamy nie tylko proponowane przez nas toalety przenośne (Murowana Goślina), ale również stosowane podczas czyszczenia rozwiązania.

Chcąc wyjść naprzeciw Twoim oczekiwaniom, umożliwiamy kontakt online lub telefoniczny. Skorzystaj z proponowanej przez nas oferty i przekonaj się na własnej skórze o funkcjonalności naszych kabin. Są one wyposażone nie tylko w zamek, który każdemu korzystającemu zapewnia komfortowe korzystanie. Toalety przenośne Murowana Goślina to produkt z wydajną wentylacją, która skutecznie pozbywa się z wnętrza wszystkich nieprzyjemnych zapachów. Wygodę korzystania z kabiny zapewniają również substancje zapachowe, które neutralizują nieprzyjemną woń.

Wytrzymałe i wydajne – toalety przenośne Murowana Goślina

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu połączonemu z najnowszymi nowinkami technicznymi, możemy z całą pewnością zapewnić wysoką jakość naszego produktu, niezależnie do tego, na jak długo planujesz wynajem. Toalety przenośne Murowana Goślina to inwestycja nie tylko w wybitny poziom kabiny, ale też usługę. W ramach niej nie tylko przywieziemy i odpowiednio ustawimy kabinę, ale również zajmiemy się jej regularnym serwisem. Składa się na niego opróżnienie zbiornika specjalnie dostosowanym do tego wozem asenizacyjnym i ponowne uzupełnienie go wodą z bakteriobójczymi środkami chemicznymi.

Warto też pamiętać, że stawiamy na rozwiązania proekologiczne, dlatego też stosowana przez nas chemia jest biodegradowalna. Spełniamy też wytyczne zawarte w Ustawie o Ochronie Środowiska oraz dostosowujemy się do zaleceń sanepidu i inspekcji pracy. W oparciu o bezpieczeństwo korzystających proponujemy również wynajęcie umywalki, która podniesie poziom higieny na planu budowy. Jej niewielkie rozmiary z pewnością sprawdzą się w każdej, nawet ograniczonej przestrzeni!