Menu Zamknij

Toalety przenośne – Oborniki

Wytrzymałe i funkcjonalne rozwiązanie, którym są toalety przenośne Oborniki, to inwestycja w wysoką jakość usług i pierwszorzędny sprzęt. Nasze kabiny podstawiamy na place budowy, parkingi, kąpieliska i miejsca koncertów – realizacje wykonujemy już w ciągu kilku godzin! Dojeżdżamy również w inne obszary, w których niemożliwe jest podłączenie się do sieci wodno-kanalizacyjnej, takie jak tereny rekreacyjne i turystyczne oraz pola kempingowe. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości – skontaktuj się z nami i zapytaj ofertę dla siebie. Dopasowujemy ją indywidualnie – możesz zatem zdecydować się na wynajem krótko jak i długoterminowy.

Toalety przenośne Oborniki to idealne rozwiązanie dla osób prywatnych, publicznych i biznesowych. Jeśli organizujesz imprezę masową, taką jak festyn lub koncert, albo przeprowadzasz renowacje dużego obiektu i nie istnieje możliwość skorzystania ze stacjonarnej toalety, to właśnie toalety przenośne Oborniki są najlepszą opcją. Nasze kabiny zostały wykonane z trwałych materiałów, które gwarantują niezawodność i cechuje je odporność na uszkodzenia mechaniczne. Są również niepodatne na warunki pogodowe. Wysoka jakość wykonania pozwala na korzystanie z toalety przez długi czas. Co więcej, nasze toalety przenośne Oborniki mają jaskrawe kolory, dzięki czemu bardzo łatwo je zlokalizować nawet z dalekiej odległości. Dobierz optymalny do potrzeb sprzęt z WC Gruz Service!

Jak wykonywany jest serwis – toalety przenośne Oborniki

Nasze toalety przenośne Oborniki to wydajne kabiny, które podstawiamy we wskazane miejsce o odpowiedniej porze, dzięki czemu od razu można z nich skorzystać. Wyposażone są w zamek i wydajną wentylację, która, wraz z substancjami zapachowymi umieszczonymi w szczelnym zbiorniku z wodą, neutralizują przykre zapachy. Toalety przenośne Oborniki podlegają również serwisowaniu – jego częstość jest uzależniona od liczby osób, która korzysta z kabin. W ramach serwisu na nowo uzupełniany jest zbiornik z wodą oraz dezynfekowane są wszystkie powierzchnie w kabinie.

Podczas serwisowania używamy biodegradowalnej chemii – bakteriobójcze środki są też dodawane do wody w zbiorniku. Przyspieszają one naturalne procesy biologiczne, nie uszkadzając przy tym pojemnika z wodą, co jest niezwykle efektywnym rozwiązaniem w przypadku mobilnej kabiny. Jeśli chcesz podnieść standard higieny na dowolnej posesji, możesz do toalet wybrać nasze przenośne umywalki – mają kompaktowe kształty i niezwykle łatwo je zamontować. Zapewnij sobie kompleksową usługę z WC Gruz Service!